Alışılmışın Dışında Bir Hizmet Anlayışı

makeitdigi nedir?

makeitdigi,  markaların dijital platformlarda gerçekleştirecekleri pazarlama ve iletişim faaliyetlerinde başarılı olmak için izlemesi gereken adımları onlar için ve onlarla birlikte planlayan, planlanan faaliyetlerin başarılı şekilde uygulanması için yol haritasını çizen, yürütülen çalışmaların gelişime katkılarını kontrol edip raporlayan ve alternatif fikirlerle yolculuğu zenginleştiren dijital pazarlama ve iletişim ajansıdır.

 

makeitdigi neden farklıdır?

makeitdigi, alışılanın aksine her markaya aynı paket hizmeti sunmaz. Her markanın ihtiyaçlarının ve her sektöre özel çözümlerin farklı olacağını bilir ve buna göre markanıza özel hizmet sunar.

 

makeitdigi objektiftir. Dijital pazarlama yolculuğunda hangi aşamalarda ne gibi zorluklarla karşılaşılabileceği, hangi aşamalarda ne tür maliyetler çıkabileceği, bütçenin hangi aşamalarda ne amaçla kullanıldığı gibi bilgiler şeffaf bir şekilde paylaşılır.

 

makeitdigi nasıl çalışır?

Öngörüşme aşamasında markanızın hedefleri ve ihtiyaçları belirlenir. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda hedeflerinize nasıl ulaşabileceğiniz konusunda fikir alışverişi yapılır ve teklif sürecine geçilir.

Teklif aşamasında makeitdigi genel hatlarıyla çalışma programı hazırlar ve çalışma bütçesi oluşturulur. Karşılıklı mutabakat sağlandığı takdirde detaylı çalışma programı çıkarılır ve marka hedeflerine doğru yelken açılır.

Dijital Pazarlamada Yola Doğru Adımlarla Çıkmak
Gelecekte Büyük Kayıpları Önler