Hakkımızda

Alışılmışın Dışında Bir Hizmet Anlayışı

makeitdigi nedir?

Alışılmışın Dışında Bir Hizmet Anlayışı

Dijital Yolculuğunuza Birlikte Çıkmaya Hazırız

Dijital Pazarlama Stratejisi Uzun Vadede Markaya En Fazla Değeri Sağlamalıdır

makeitdigi nedir?

makeitdigi, markaların dijital platformlarda gerçekleştirecekleri pazarlama ve iletişim faaliyetlerinde başarılı olmak için izlemesi gereken adımları onlar için ve onlarla birlikte planlayan, planlanan faaliyetlerin başarılı şekilde uygulanması için yol haritasını çizen, yürütülen çalışmaların gelişime katkılarını kontrol edip raporlayan ve alternatif fikirlerle yolculuğu zenginleştiren dijital pazarlama ve iletişim ajansıdır.

makeitdigi neden farklıdır?

makeitdigi, alışılanın aksine her markaya aynı paket hizmeti sunmaz. Her markanın ihtiyaçlarının ve her sektöre özel çözümlerin farklı olacağını bilir ve buna göre markanıza özel hizmet sunar.makeitdigi objektiftir. Dijital pazarlama yolculuğunda hangi aşamalarda ne gibi zorluklarla karşılaşılabileceği, hangi aşamalarda ne tür maliyetler çıkabileceği, bütçenin hangi aşamalarda ne amaçla kullanıldığı gibi bilgiler şeffaf bir şekilde paylaşılır.

makeitdigi nasıl çalışır?

Öngörüşme aşamasında markanızın hedefleri ve ihtiyaçları belirlenir. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda hedeflerinize nasıl ulaşabileceğiniz konusunda fikir alışverişi yapılır ve teklif sürecine geçilir.
Teklif aşamasında makeitdigi genel hatlarıyla çalışma programı hazırlar ve çalışma bütçesi oluşturulur. Karşılıklı mutabakat sağlandığı takdirde detaylı çalışma programı çıkarılır ve marka hedeflerine doğru yelken açılır.

Running through success

Our success story

2010

Television
award

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

2020

Innovative
ideas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

2021

Completed
strategy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

2024
Other
plans

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Eğitimden Yönetime

Eğitim için çıktığımız yolda marka ihtiyaçlarına yönelik yönetim kaçınılmaz oldu

Temelde markaların dijital ihtiyaçlarını öğretmek ve doğru yol haritası çizmelerine yardımcı olmak için çıktığımız yolda onlarca markaya ve temsilcilerine dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi, dijital reklam yönetimi ve marka konularında birçok eğitim programı düzenledik. 

Ulaştığımız noktada, eğitim verdiğimiz markalar tarafından gelen talepler doğrultusunda bilgi ve deneyimlerimizi markalar için, markalar adına kullanmaya başladık. Şimdi sizler için de bilgi ve deneyimlerimizi kullanma zamanı.