Kurumsal Marka Kimliği

Markanızı en iyi nasıl ifade edersiniz?

Markanızı Kurumsal Kimliğinizle Temsil Edin

Markanızın imajını yansıtan kurumsal kimliğinizle dijital dünyada varlığınızı yansıtın. Markanızı yansıtan renk ve logo çalışması, afiş, broşür ve katalog çalışması, fuar ve etkinlikler için stand çalışması gibi ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

Kurumsal Logo Çalışması

Markanızı yansıtan, sizi ifade eden bir logo ile dijital varlığınızın temellerini atarsınız. Siz anlatın, biz de sizi ifade eden logoyu ortaya çıkaralım.

Kurumsal
Renk Paleti

Renkler markanızın kişiliğini oluşturur. Markanıza özel renk paleti tüm kurumsal imajınızı oluşturur, markanızın hikayesini anlatır.

Kurumsal
Ürün Kataloğu

Ürünlerinizi basılı ya da dijital olarak kullanabileceğiniz katalog dosyanızda bir araya getirin, müşterilerinize ya da bayilerinize dağıtın.

Afiş ve Broşür

Kampanya, etkinlik ya da ürün tanıtımlarınız için hazırlayacağımzı broşür çalışmaları ile kendinizi hedef kitlenize daha iyi tanıtın.

Ambalaj Tasarımı

Ürünlerinizin markanıza uygun konseptte ambalajlarının tasarlanması ve baskıya hazırlanması konusunda fikirlerimize güvenin.

Fuar Standı

Fuar ve etkinliklerde kullanacağınız stand, roll up, afiş ve broşür tasarımları özel olmalıdır. Bu konuda yapacağımız işbirliği ile fuarın gözdesi olacaksınız.

Markanız nasıl bir imaj sergilesin istersiniz?

Siz markanızın hikayesine odaklanın, en iyi ürün ve hizmeti müşterilerinize ulaştırmaya odaklanın, markanızı en iyi şekilde temsil edecek renk kombinasyonu, logo çalışması, ürünlerinizi vitrine taşıyan katalog ve diğer tüm kurumsal kimlik ögelerinizi bize emanet edin.

 

Announcing

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Priority

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Reach the desired audience

We know that good content will attract more visitors

Faucibus turpis in eu mi bibendum neque egestas congue. Morbi leo urna molestie at. Augue ut lectus arcu bibendum at. Dui sapien eget mi proin sed libero enim sed. Neque sodales ut etiam sit amet nisl purus. Pellentesque adipiscing commodo elit at imperdiet dui accumsan. Condimentum mattis pellentesque id nibh.

Etiam non quam lacus suspendisse faucibus. Diam in arcu cursus euismod quis viverra nibh. Sollicitudin aliquam ultrices sagittis orci a scelerisque purus semper eget.