Hizmetlerimiz

Markanız emanetimizdir

Markanızı Dijitale Taşıyacak

Hizmetlerimiz

Dijital Reklamlar

Başta Instagram ve Google olmak üzere Twitter, Linkedin, Tiktok ve tüm dijital platformlarda dijital reklamlarınızı planlıyor ve yönetiyoruz.

Sosyal Medya

Markanız için tüm sosyal platformlarda içerik üretilmesi, gönderi planlaması, yorum ve mesaj moderasyonu ve özel kampanya planlamasını gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal Web Sitesi

Markanızın dijitaldeki vitrini olacak web sitenizi profesyonel olarak planlıyor, en modern yazılımları kullanarak yayına alıyor ve tüm ürün ve hizmetlerinizi dijitale taşıyoruz.

Yaratıcı Dijital Uygulamalar

Markanız ya da hizmetleriniz için yaratıcı kampanya fikirleri ve sizi rakiplerinizin önüne geçirecek alternatif çalışmalar planlıyor ve yönetiyoruz.

E-Ticaret Pazarlaması

Ürünlerinizi dijital dünyada satışa çıkarmak ve doğru hedef kitleye ulaştırmak için altyapı kurulumu, reklam planlaması ve ürün optimizasyonu gibi çalışmalar sunuyoruz.

Kurumsal Marka Kimliği

Markanızın dijital dünyada varlığını pekiştirmek için logo tasarımı, kurumsal kimlik malzemeleri, afiş, broşür ve benzeri çalışmaları sunuyoruz.

makeitdigi tarzı

Dijital Pazarlama İletişimi

Dijital dünyada varlığınız markanıza uygun ve özgün fikirlerle yol almanızı gerektirir. Markanızı anlıyor ve ihtiyaçlarınıza uygun fikirler üretiyoruz.

0 +
Yıllık Deneyim
0 +
dan fazla marka
0 +
Saatten Fazla Eğitim
0 %
Müşteri Memnuniyeti

Fikir ve projelerinizi bir sonraki aşamaya taşımaya hazır mısınız?

İster yeni bir marka ile yola çıkın, ister onlarca yıllık kimliğinizi dijitale taşıyın, her türlü dijitalleşme sürecinde Makeitdigi yanınızda. Hemen iletişime geçin, yol haritasını birlikte çizelim.

Birlikte Yolculuk Şart!

Stratejik yol haritası ile uzun vadede dijital dünyadan maksimum verimi almanız için gerekli tüm adımları birlikte planlıyoruz.

Do enim incididunt enim anim sunt laboris anim ex esse. Aliqua ad proident eiusmod eu ipsum velit eu ex aute sit sunt.

Aksiyona Hazır mısınız?

Planlama sonrası hedeflere en hızlı şekilde ulaşmak için stratejiye uygun aksiyon alıyor, markanızı dijitale taşıyoruz.