Alışılmışın Dışında Bir Hizmet Anlayışı

Web Sitesi Çalışmaları

Outdoor ve dağcılık malzemelerinin online satışı alanına hızlı bir giriş yapan Penguen Outdoor web sitesinin tasarımı, optimizasyonu, e-ticaret danışmanlığı, dijital reklam yönetimi ve görsel tasarımları konusunda Makeitdigi uzmanlığına güvendi.

Hayat Yazılım Web Sitesi

Oto servislerinin ihtiyaç duyacağı en önemli araçlardan Padok Oto Servis Yazılımı ve diğer yazılım çözümlerini üreten Hayat Yazılım web sitesi Makeitdigi uzmanlığıyla yayında.

sirinyercozumkurs

Şirinyer Çözüm Kurs Merkezi LGS hazırlık, TYT – AYT hazırlık kursları, yaz kursları ve etüt imkanları ile hizmet vermektedir. Web sitesi Makeitdigi uzmanlığında hazırlanmıştır.

kamp ekipman

Kamp malzemeleri, kamp ocakları ve kamp için ihtiyaç duyulacak her türlü ekipman için başvurabileceğiniz kampekipman.com e-ticaret sitesini yayına aldık.

fa-mak otomat

Sanayi sektörünün önemli oyuncularından Fa-Mak Otomat için hem Türkçe, hem İngilizce yayın yapan web sitesini yayına aldık.

agora doğa sporları

Kamp malzemeleri, avcılık malzemeleri ve outdoor sporlar  için ihtiyaç duyulacak her türlü ekipman için başvurabileceğiniz Agora Doğa Sporları  için avagora.com e-ticaret sitesini yayına aldık.

İnsanlardan kaçmadan, gerçeklerden kopmadan, duygularımızı bastırmadan, dışarıda ne olduğundan bağımsız psikolojik acıdan özgürleşmenin mümkün olup olmadığını keşfedeceğiniz İnsan Deneyimi web sitesini yayına aldık.

Tamamen doğal ve organik olarak üretilmiş bakliyat, bahrat, kuru yemiş ve mormiks ürünlerinin satışını gerçekleştiren Tidu Gıda için web sitesi yayına alındı.

bidans kursu

İzmir’in en büyük dans okullarından biri olan MEB Özel Bale İzmir Dans Kursu – Bi’dans Kursu için modern ve dinamik bir web sitesi yayına aldık.

ottoman defence web sitesi

Savunma sanayi alanında yaptıkları üretim ile uluslararası arenada kendinden söz ettiren Osmanlı Silah Sanayi web sitesi ürünlerini en iyi şekilde tanıtmak amacıyla Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanmıştır.

Kızlarağası Hanı’nın tarihi dokusunda misafirlerini unutulmaz lezzetlerle buluşturan Kumda Kahve web sitesine girdiğinizde birbirinden nefis kahve kokularını hissedeceksiniz.

sirinyercozumkurs

Şirinyer Çözüm Kurs Merkezi LGS hazırlık, TYT – AYT hazırlık kursları, yaz kursları ve etüt imkanları ile hizmet vermektedir. Web sitesi Makeitdigi uzmanlığında hazırlanmıştır.

Sosyal Medya ve Dijital Reklam Çalışmaları

Türkiye’nin en iyi iş oteli seçilen Mövenpick Hotel Izmir sosyal medya hesapları ve Facebook reklamları Makeitdigi yönetiminde.

fes spa hamam

Ege Bölgesi’nin en büyük spa merkezi Fes Spa için sosyal medya yönetimi, dijital reklam yönetimi, afiş, broşür, menü gibi basılı materyallerin tasarımları Makeitdigi imzası taşıyor.

Dijital baskı malzemeleri ve display tanıtım ürünleri markası Luas, Google ve Facebook reklam yönetimlerinde Makeitdigi  uzmanlığına güveniyor.

Konya’da hizmet veren gülüş estetiği, ortodonti gibi hizmetler sunan Dr. Hu Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği’nin sosyal medya, web tasarım, dijital reklamlar ve tüm kreatif çözümleri Makeitdigi imzası taşıyor.

Yukarıda yer alan referanslar dışında, 2010 – 2018 yılları arasında Taider Aile İşletmeleri Derneği, Teta Teknik Tarım, Lamed Görüntüleme, Ege Üniversitesi İİBF, AGK Carpet, MindStyling, Kahve Durağı, Bakış Kapak, Fırsat35 gibi markalara farklı bir dijital pazarlama ajansı ismiyle hizmet verilmiştir.

Dijital Pazarlamada Yola Doğru Adımlarla Çıkmak
Gelecekte Büyük Kayıpları Önler